E-Ticaret v2 HAZIR WEB TASARIM PAKETİ

✔ 1 Yıl .com yada .com.tr Alan Adı (Ücretsiz)

✔ 1 Yıl Kurumsal Hosting (Ücretsiz)

✔ 1 Yıl Ssl Sertifikası (Ücretsiz)

✔ 1 Yıl Teknik Destek (Ücretsiz)

✔ Kurumsal E-Posta (Limitsiz)

✔ Kolay Yönetim Paneli

✔ Tüm Firmalara Uygundur!

✔ Tamamen Mobil (Responsive) Uyumlu

✔ Kesintisiz ve Sorunsuz Hizmet 

✔ Süper Hızlı Teslimat (2-4 Saat)

✔ Sanal Pos - Kargo ve Satış Modülleri AktifNot: Lütfen sipariş öncesi sektörünüze uygun tasarımı 'demo site' linkleri üzerinden canlı olarak inceleyiniz..


logo

Kurumsal Firma Sitesi Yazılımları

Web siteleri, potansiyel müşterilerin firma hakkında genel bilgi edindikleri bir yerdir ve iyi bir kurumsal firma web sitesine sahip olmak gerekmektedir. Günümüzde web siteleri dijital ve teknoloji dünyasının olmazsa olmaz faktörlerinden birisidir. Bu nedenlerden dolayı iyi bir web sitesi kurmak zorunluluk haline gelmiştir. Ancak firmanızın içerdiği hizmetleri en iyi şekilde tanımlayacak olan bir web sitesi kurmak oldukça zahmetli ve zor bir iş olabilmektedir.

Hazır kurumsal firma sitesi paketlerini kullanarak markanızın adını kısa süre içerisinde geniş kitlelere duyurabileceksiniz. Yalnızca firma adı ve personeller değil, müşterilerinizde bu prestijli durumdan sonuna kadar faydalanabilmektedir. Alanında uzman olan tasarımcıların oluşturduğu hazır web siteleri ile markanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz.

Kurumsal Sitesi Avantajları


  • en iyi kurumsal web sitesinin en önemli özelliklerinden bir tanesi güncellenebilir bir sisteme sahip olmalarıdır.
  • Güncellenebilir bir sistemin yanı sıra, arayüz, kullanıcı deneyimi, SEO hizmetleri ve kaliteli bir server aracılığı ile oluşan bir web sitesine sahip olmak önemlidir. Tüm bu faktörlerin tek bir site üzerinden sağlanması oldukça ideal bir durumdur. Bu sayede arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek ve firmanızı geniş kitlelere duyurabilmek mümkün olmaktadır. Mobil site kurmak artık arama motorlarının olmazsa olmazlarındandır. Mobil uyumlu bir siteniz yoksa aramalarda çıkmazsınız. Bundan dolayı bir hazır web sitesi satın alınacağı zaman paketin içerisinde sunulan tasarımların ihtiyacınıza uygun olup olmadığını araştırmalısınız. Böylece işletmeniz ilgi çekici bir duruma gelmekte ve rezervasyon alımlarınız artabilmektedir.

Hazır firma sitesiKurumsal web sitesien iyi hazır sitesite kurkurumsal script

HANGİ WEB TASARIM PAKETİNİ SEÇMELİYİM?

Tüm sektörlere uygun hazır web tasarım paketlerimiz içerisinde sektörünüze uygun kategorilerdeki beğendiğiniz web tasarım paketini seçebilirsiniz. Sektörünüz kategorilerde bulunmuyorsa 'Tüm Sektörlere Uygun' kategorisinden dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRESİ NEDİR?

Tüm paketlerimiz gün içerisinde yoğunluğa bağlı olarak maksimum (2-6 saat) içerisinde teslim edilmektedir.

TEKNİK DESTEK?

Tüm paketlerimizde yazılımsal oluşabilecek sorunlarda hizmet boyunca ücretsiz teknik destek sağlanmaktadır. Whatsapp destek hattı veya müşteri destek hattı üzerinden 7/24 ücretsiz yardım veya teknik destek alabilirsiniz.

WEBSİTEMİ NASIL YÖNETEBİLİRİM?

Kurulum sağlandıktan sonra size teslim edilen web sitenizin yönetim paneli üzerinden kolayca tüm içerikleri ve web sitenizi düzenleyebilirsiniz.

YILLIK YENİLEME ÜCRETİ NEDİR?

Tüm paketlerimizde yazılım ücreti tek sefer olup, yıllık alan adı ve hosting yenileme bedeli olarak sadece 750₺ hizmet yenileme bedeli bulunmaktadır. Herhangi bir ek ücret v.b kesinlikle yoktur.

HOSTİNG SATIN ALMAM GEREKİYORMU?

Hayır. Tüm paketlerimizde 1 yıllık limitsiz hosting (sunucu) dahil mevcuttur. Satın almanıza gerek yoktur.

DOMAİN ( ALANADI) NASIL ALABİLİRİM?

Firma isminize uygun domain (alanadı) siparişiniz sonrasında ücretsiz destek sağlanmaktadır.

BAYİLİK VERİYORMUSUNUZ?

Evet. Bayilik sistemimiz hakkında bilgi almak için web sitemiz üzerinde bulunan bayilik alanından veya whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz

SCRİPT SATIŞI YAPIYORMUSUNUZ?

Evet. Script veya dosya şeklinde satış yapıyoruz. Domain lisanslı şekilde script satışımız mevcuttur.